Engjëll apo djall? | Belinda nuk i lë vend imagjinatës, pozon thuajse zhveshur | Foto

06 nëntor 19:05

Belinda Dragoti është një nga vajzat më të bukura shqiptare, e cila u bë e njohur nga programi “Xing me Ermalin” ku kishte rolin e vajzës që bënte pyetjet e të ftuarve.

Që me daljen e saj të parë ajo bëri bujë me format e saj perfekte dhe që atëherë mediat rozë “nuk i ndahen”.

Me një ftyrë engjëllore, por pozat mjaft “djallëzore”, Belinda di sit ë provokojë, por edhe të “ngrejë temperaturat” në rrjet.

Pozat e saj të nxehta sjellin gjithmonë reagim nga ndjekësit, të cilët nuk hezitojnë ta komplimentojnë.

Pak ditë më parë ajo ndau disa foto me një kostum, të cilin e zgjodhi për Halloëeen, ku shfaqej mjaft provokative me dy brirët e djallit. Linjat perfekte nën kostumit me të çara, nuk i lanë shumë vend imagjinatës së ndjekësve.

Ndonëse nuk prononcohet shpesh për mediat, vëmendja që merr është goxha e madhe, e kjo vetëm falë bukurisë së saj që duket kilometra larg.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari organizativ i AAK-së, Gazmend Syla, ka kritikuar Qeverinë Kurti…