Falcao “kërcënon” Cavanin

18 dhjetor 2017 | 15:16

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Edinson Cavani ka shënuar 18 gola dhe është i pari në listën e golashënuesve në Ligue 1.

Kërcënimi kryesor i sulmuesit nga Uruguai është Radamel Falcao i Monacos, i cili ka shënuar deri tash 14 gola.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli i Përgjithshëm i Lëvizjes Vetëvendosje, pas mbledhjes se djeshme,…