Finalja e Ligës së Konferencës, Polica e Kosovës shkon në Tiranë

25 maj 14:01

Për sigurinë gjatë finales në Ligën e Konferencës me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Air Albania” mes ekipit italian, AS Roma dhe atij holandez Feyenoord, do të kujdeset edhe Policia e Kosovës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, konfirmoi për Paparacin se për këtë ndeshje policia do t’i dërgojë disa zyrtarë policor atje.

“Referuar bashkëpunimit të ndërsjellët në mes të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë, si dhe referuar ndeshjes sportive e cila pritet të mbahet sot, Policia e Kosovës do të dërgoj disa zyrtar policorë në Tiranë”, ka thënë Kelani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë vizitës zyrtare në Bruksel, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu,…