Fitojnë Lazio dhe Atalanta

21 tetor 2018 | 17:09

Lazio e mposhti Parmën me rezultat 0-2. Golat për mysafirët i shënuan Ciro Immobile nga penalltia dhe Joaquin Correa. Në këtë ndeshje titullar si zakonisht ishte Thomas Strakosha, kurse Valon Berisha është inkuadrua në minutën e 57-të, në vend të Lucas Leivas.

fitore me rezultat bindës regjistroi Atalanta ndaj Chievo Veronës (1-5), kurse Bologna dhe Torino luajtën baras 2-2. në orën 20:30 zhvillohet derbi në mes Interit dhe Milanit.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një automjet është ndaluar në fshatin Carrabreg të Komunës së…