Konfiskohen mallra pa prejardhje në Deçan

21 tetor 2018 | 17:01

Një automjet është ndaluar në fshatin Carrabreg të Komunës së Deçanit, i cili kishte të ngarkuara mallra të dyshuara në vlerë rreth 10 mijë euro.

I dyshuari në këtë rast, pas intervistimit është liruar, ndërsa automjeti dhe mallrat janë konfiskuar. Rasti është duke u trajtuar në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
SIAL 2018 është panairi më i madh i ushqimit dhe pijeve në botë, ku…