Formacione: Bayern – Inter

01 nëntor 14:03

Sonte (e martë) nga ora 21:00, Bayern Munchen dhe Inter do të luajnë ndeshjen e fundit të grupeve, ku të dyja skuadrat në fjalë janë të kualifikuara për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Simone Inzaghi pritet të bëjë disa eksperimente në fushë, ku Darmian do e vendosë në vendin e Skriniar dhe sipër në krahun e djathtë do aktivizohet Bellanova.

Gosens gjithashtu pritet në krahun e majtë titullar dhe Asllani në rolin e regjisorit. Sulmi mendohet se do të jetë dyshja argjentinase, Correa-Lautaro.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liqenit Akumulues në Mitrovicë po i shtohet edhe një urë…