Formacionet: Chelsea – Liverpool

22 shtator 12:28

Nga ora 17:30 në “Stamford Bridge” zhvillohet derbi i Premier Ligës. Chelsea e pret skuadrën e Liverpoolit, e cila është lidere dhe synon që të ruajë ketë pozitë edhe pas derbit. Xherdan Shaqiri edhe në ketë ndeshje pritet të jetë në bankën rezervë.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Krytari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka bërë me dije…