Formacionet: Bayern-Real

25 prill 12:54

Në orën 20:45 zhvillohet ndeshja në mes Bayern Munchen dhe Real Madridit.

Në skuadrën vendase pritet të mos jetë në formacionin bazë, David Alaba përshkak të lëndimit, ndërsa në anën tjetër Reali është i kompletuar për këtë ndeshje.

Formacionet e mundshme

Bayern Munchen: Ulreich; Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha; Martinez, James, Thiago, Robben, Muller; Lewandowski.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modriq, Isco; Benzema, Ronaldo.

 

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Diskutimet në tryezën e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) nuk…