Formacionet: City – Tottenham

17 prill 16:09

Sonte vendoset edhe gjysmëfinalisti nga ndeshja në mes Manchester Cityt dhe Tottenham Hotspur.

Kjo ndeshje fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në “Etihad Stadium”. Në ndeshje e parë fitore 1-0 kishte shënuar “Spurs”, kurse sonte Cityt i duhet të përmbysë këtë rezultat nëse dëshiron të kualifikohet tutje në Ligën e Kampionëve.

Formacionet e mundshme:  

Manchester City: Ederson; Walker, Stones, Laporte, Zinchenko; De Bruyne, Fernandinho, David Silva; Bernardo Silva, Jesus, Sterling.
Tottenham: Lloris; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Trippier, Sissoko, Winks, Davies; Eriksen, Alli, Son.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i BERZH-it, Sir Suma Chakrabarti, do ta vizitojë Kosovën…