Formacionet: Parma – Lazio

21 tetor 2018 | 13:17

Nga ora 15:00  zhvillohet ndeshja e Serisë A në mes Parmës dhe Lazios. Në këtë ndeshje për ekipin mysafir do të jetë titullar Thomas Strakosha, kurse Valon Berisha pritet të jetë në bankën rezervë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cristiano Ronaldo është mbreti i rrjeteve sociale dhe jo vetëm…