Formacionet: Real-Bayern

01 maj 14:25

Sonte (e martë) zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale në mes Real Madridit dhe Bayern Munchen në “Santiago Bernabeu”. Në gjysmëfinalen e parë të zhvilluar në Gjermani, fituese doli skuadra e Real Madridit (1-2).

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë nisur ndeshjet gjysmëfinale të “play-off”-it në Konferencën e Lindjes,…