Franca shënon edhe golin e dytë (Video)

17 nëntor 21:25

Franca ka realizuar edhe golin e dytë në ‘Air Albania Stadium’ kundër Shqipërisë. Në minutën e 31-të, Antoine Griezmann realizoi për 0-2.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sheshi i Shën Markut në Venecia është përmbytur përsëri dhe…