Giroudi do të rikthehet në Francë

28 janar 15:51

Olivier Giroud është në muajt e fundit të kontratës me Chelsean dhe nuk pritet të rinovojë.

Sipas medieve në ishull, sulmuesi pritet të rikthehet në kampionatin e Francës ku ka bërë karrierë edhe në të kaluarën. Interesim për reprezentuesin e Francës kanë treguar Olimpique Marseille, Lyon dhe Monaco.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-komandanti i Brigadës 134 “Bedri Shala”, Ismet Ahmeti, i shoqëruar…