Gjashtë gola të shënuara në ndeshjen Frosinone – Empoli

21 tetor 2018 | 14:29

Ndeshja e zhvilluar sot në mes Frosinones dhe Empolit solli plotë gjashtë gola të shënuara dhe epilogu përfundimtar i ndeshjes u vulos në minutat e fundit.

Ndeshja përfundoi me rezultat 3-3, kurse për vendasit realizues ishin Matias Silvestre (autogol) dhe Daniel Ciofani me dy gola. Për mysafirët shënues ishin në këtë ndeshje Miha Zajc, Matias Silvestre dhe Salih Ucan.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
A është bërthama e Mërkurit e lëngshme, apo e ngurtë?…