Gjilani zhvillon miqësore me Llapin

18 korrik 11:36

Në kuadër të fazës përgaditore, të cilën po e zhvillon skuadra e Gjilanit, këtë vikend kanë programuar edhe një ndeshje tjetër kontrolluese.

Gjilani e pret skuadrën llapjane të KF Llapit.Ndeshja mes Gjilanit dhe Llapit zhvillohet ditën e shtunë me fillim nga ora 17:00, në stadiumin “Agim Ramadani-Katana”, në Gjilan.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Elon Musk, miliarderi eksentrik themelues i “Teslas” dhe “Space X”,…