Golden State pëson humbjen e katërt radhazi

22 nëntor 2018 | 14:59

Vazhdon momenti negativ i skuadrës kampione të NBA-s, Golden State, pasi pësoi edhe një tjetër humbje nga Oklahoma (123-95).

Kjo ishte humbja e katërt radhazi për ketë skuadër që vazhdon të vuajë nga mungesat e Curryt dhe Greenit. Për skuadrën fituese u dalluan Schroder me 32 pikë, George me 25, Adams me 20 pikë.

REZULTATET

Charlotte – Indiana                  127-109
Philadelphia – New Orleans   121-120
Atlanta – Toronto                     108-124
Boston – New York                   109-117
Chicago – Phoenix                    124-116
Cleveland – Lakers                   105-109
Houston – Detroit                    126-124
Milwaukee – Portland              143-100
Minnesota – Denver                 101-103
Dallas – Brooklyn                      119-113
San Antonio – Memphis          103-104
Utah Jazz – Sacramento          110-119
Golden State – Oklahoma        95-123

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria Themelore në Pejë, ka ngritur aktakuzë kundër L.A për…