Hadërgjonaj synon rezultat pozitiv ndaj Chelseat

10 gusht 13:09

Florent Hadërgjonaj mezi po e pret fillimin e edicionit të ri në Premier Ligë, i cili nis sot.

Skuadra ku akte Huddersfieldit ndeshjen e parë do ta luajë në shtëpi kundër Chelseat të shtunën (16:00).

“Me padurim pres fillimin e edicionit dhe përballjen me Chelseat. Duhet të jemi të koncentruar dhe të nisim edicionin me rezultat pozitiv. Nuk do të jetë lehtë për shkak se përballë kemi Chelsean, por do ta kemi edhe përkrahjen e tifozëve tanë”, ka thënë Hadërgjonaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara