Haxho vazhdon kontratën me Llapin

11 qershor 17:27

Portieri Eglant Haxho ka vazhduar kontratën edhe për një vit me skuadrën e Llapit.

Haxho ka pasur paraqitje tejet të mira në stinorin e fundit dhe do të vazhdon t’i jap siguri portës së skuadrës që drejtohet nga Tahir Batatina.

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në konferencën përmbyllëse të projektit të binjakëzimit, ministrja e Integrimit…