Humb jetën kirurgu i QKUK-së, dyshohet se e zuri rryma në banesën e tij

11 shkurt 2024 | 21:33

Ka vdekur Halil Tanaj, kirurgu abdominal i Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Ai dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një problemi më rrymën elektrike në banesën e tij në Prishtinë.

Mësohet se rasti ka ndodh para rreth një ore. Trupi i të ndjerit tash është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

I ndjeri ka lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijë, vajzë dhe djalë, 14 dhe 12 vjeç.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka prezantuar të…