Ilir Meta viziton familjen Hajdari: Azemi ishte shembull i guximit dhe ndryshimit

12 shtator 21:18

Kryetari i Partisë së Lirisë, ish-presidenti Ilir Meta ka vizituar familjen Hajdari në kujtim të 24 vjetorit të vrasjes së Azem Hajdarit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Meta shkruan se Shembulli që la Azem Hajadri, ende frymëzon më shumë se kurrë për guxim dhe ndryshim.

“Kënaqësi të vizitoja sot familjen e dashur Hajdari për të kujtuar Liderin e Lëvizjes Studentore dhe të Dhjetorit ’90, Azem Hajdarin. Shembulli i tij frymëzon më shumë se kurrë për Guxim dhe Ndryshim.✌️🇦🇱”, ka shkruar Meta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Agron Hoti Para 10 vitesh, pra më 12 shtator…