Interi pas Blindit

04 qershor 2018 | 22:42

Interi ka nisur të mendojë përforcimet për sezonin e ri.

Skuadra italiane ka shprehur interesim për mbrojtësin e majtë të Manchester Unitedit, Daley Blind.

Sipas “Gazzetta dello sport”, drejtuesit “zikaltër” pritet të dërgojnë ofertë gjatë kësaj jave për holandezin.

Blind këtë edicion ka bërë vetëm shtatë paraqitje nga minuta e parë në Premierligë, duke pasur pak minutazhë nën drejtimin e Jose Murinhos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të paktën 33 persona kanë vdekur dhe 46 të tjerë…