Ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

10 shkurt 2024 | 10:26

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat.

Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë.

Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat njëri-tjetrit.

“Të dua fort”, i thotë Bardhi. Ndërsa Sara Gjordeni i përgjigjet: “Edhe unë!”

https://www.instagram.com/reel/C3Jt7Avoa-W/?igsh=MXkxdnQ2YzV0eXJrbg==

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sylvester Stallone është një legjendë kur bëhet fjalë për filmat…