Ja kundërshtarët e U19-shave

06 dhjetor 2018 | 17:42

Në Nyon të Zvicrës është bërë tërheqja e shortit për U19, për edicionin e 19-të të Kampionatit evropian 2019/2020.

Kosova U19, është në grupin e 5-të bashkë me Rusinë, Poloninë dhe Uellsin. Garat  e rrethit ë rregullt për këtë grup moshë do të zhvillohen në Uells prej 13 deri më 19 nëntor 2019.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria franceze ka thënë se frikësohet nga ndonjë “dhunë masive”…