Pjesa e parë: Ja rezultatet në tri ndeshje të Superligës

26 tetor 14:35

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshje në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

Ferizaj është duke e fituar ndaj Flamurtarit të Prishtinës, me rezultat 1-0. Golin e vetëm në këtë pjesë e ka shënuar sulmuesi Florim Berbatovci.

Ndërsa me rezultat 0-1 po fiton Drita ndaj KEK-ut, kurse realizues është Betim Haxhimusa, në minutën e 7-të. Ndeshja e tretë në mes Ballkanit dhe Lirisë përfundoi 0-0.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një rrejt krejtësisht të ri energjetik ka instaluar KEDS në…