Ja si gënjen gazeta serbe “Alo”, thotë se infermierja shqiptare e rrah plaken serbe

03 nëntor 14:57

Gazeta beogradase “Alo”, si titull kryesor në ballinën e saj ka pasur: “Dhunë në shtëpinë e pleqve”, duke iu referuar rastit në Pejë.

Gazeta në fjalë ka shkruar se si një motër infermiere ka rrahur një plak serbe me shuplaka dhe e ka maltretuar.

Deri këtu kanë shkuar mediet serbe duke e bërë gruan shqiptaren nënën e dëshmorit “grua serbe”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj,…