Januzaj dhe Depay, afër rikthimit në United

21 nëntor 2018 | 18:55

Futbollisti shqiptar Adnan Januzaj dhe holandezi Memphis Depay mund të rikthehen në “Old Trafford”, pasi Manchester Unitedi ka klauzola të riblerjes së kontratave me të dy futbollistët.

Januzaj dhe Depay u larguan nga Unitedi pasi nuk bënin pjesë në planet e trajnerit Jose Mourinho por, sipas “The Sun”, ata mund të rikthehen sërish në Premierë Ligë dhe Unitedi.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Inspekcionit në Mitrovicë, Hysni Ahmeti, së bashku me…