Jennifer Anniston: Martesa e suksesshme nuk do të thotë se do të zgjasë përjetësisht

11 dhjetor 2018 | 12:02

Jennifer Anniston ka qenë dy herë e martuar, me Brad Pittin dhe Justin Therouxin. Por edhe pse martesat e saj përfunduan, aktorja nuk e sheh si diçka të keqe.

Në një intervistë për “Elle” është shprehur se martesa e suksesshme nuk zgjat përjetësisht. “Martesat e mia, të dyja kanë qenë shumë të suksesshme, për mendimin tim personal.

Ne zgjodhëm të ishim të lumtur dhe ndonjëherë lumturia nuk ekzistonte më brenda asaj marrëveshje”, ka bërë me dije ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën përkujdesjen e kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj…