Kështu e komenton fitoren Bernard Challandes

14 tetor 23:15

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, është shprehur i kënaqur me lojën e ndaj Malit të Zi dhe fitoren 2-0.

“Kemi pasur pak presion, por kemi luajtur mirë. Kemi mbajtur topin. Ishte lojë shumë e mirë, taktikisht dhe mentalisht. Duhet të jemi pozitivë, më agresivë”, ka thënë Challandes.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një cikël i ri po nis për kuqezinjtë, me emra…