Kjo është skuadra e re e Shalës

11 shkurt 13:06

Herolind Shala edhe zyrtarisht është transferuar në klubin norvegjez Valerenga, si lojtar i lirë nga Start. Reprezentuesi i Kosovës sot (e hënë) ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Valerengan.

“Valerenga është klub i madh dhe ka ambicie, siç kam edhe unë. Dua t’i ndihmoj klubit të fitojë diçka, dhe besoj se mund t’ia dalim”, ka thënë Shala.

/Epoka e re/ 

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani, është takuar në Tiranë me…