Klopp: Morëm një mësim nga Salzburgu

03 tetor 12:39

Liverpooli kishte epërsi prej tre golash në ndeshjen ndaj Salzburgut, por ishte afër të mos shijonte fitoren për faktin se mysafirët e barazuan rezultatin në 3-3.

Mirëpo Mohamed Salah arriti të rikthen epërsin e Liverpoolit, duke e shënuar golin e fitores 4-3.

“Morëm një mësim të rëndësishëm. Unë parapëlqej ta marrë mësimin në lojë e jo pas lojës, sepse edhe sikur të humbim 4-3, do të kishte qenë i njëjti mësim. Ne fituam 4-3, rrëmbyem edhe pikët dhe mësuam shumë, prandaj jam mirë. E dija se duhej të përmirësoheshim shumë”, ka thënë Klopp.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) është shumë e shqetësuar…