Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t! Gjithë sytë te fustani i Kim Kardashian dhe i vajzës

23 maj 11:27

Kim Kardashian dhe vajza e saj, North, janë shfaqur të kombinuara në dasmën madhështore të Kourtney-t dhe Travis Barker në Portofino të Italisë, të dielën.

Ylli televiziv u shfaq e veshur me një fustan të zi me mbulesë dantelle përgjatë dekoltesë, të shoqëruar me një kryq. Ndërsa vajza e saj e madhe, 8 vjeçe, kishte veshur një mantel të zi të rrjedhshëm.

41-vjeçarja kishte vendosur që flokët platin t’i mbante të lidhura, ndërsa kishte bërë një make-up që binte menjëherë në sy. Nga ana tjetër, North mbante veshur këpucë me platformë dhe kishte mbushur duart me unaza. Ndërkohë flokët e gjatë i kishte bërë me shumë gërsheta.

Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!Kokë e këmbë me të zeza në dasmën e Kourtney-t!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forcat paqeruajtëse ndërkombëtare në Kosovë për herë të parë e…