Kosova – Ishujt Faroe, përfundon pjesa e parë

19 nëntor 18:53

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë nga ndeshje miqësore ndërmjet Kosovës e Ishujve Faroe që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Rezultati është i barabartë 0:0, derisa dardanët e rinj në këtë periudhë kanë pasur dy raste të mira me Krasniqin e Sadikun por që dështuan para portës kundërshtare.

Mbetët të shihet në pjesën e dytë cili do të jetë reagimi i Giresse në ekipin e Kosovës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dy lojtarët më të…