Kryetari Halilaj dhe trajneri Maqastena, për çdo lëvdatë

22 shkurt 12:27

Stafi i Federatës së Gjimnastikës së Kosovës (FGJK) në krye me kryetarin, Besim Halilaj pas shumë përpjekjeve kanë arritur të mbushin gropën e gjimnastikës në Pallat të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Ky veprim do e ngrit cilësinë e gjimnastëve që të kenë siguri më të madhe gjatë ekzekutimeve të elementeve gjimnastikore, kurse së shpejti kjo sallë do t’i ketë të gjitha veglat sipas kritereve të FIG-s. Ajo që bie në sy është fakti se kryetari i FGJK-së, Besim Halilaj dhe trajneri i klubit “Elita”, Shkumbin Maqastena kanë kryer shumicën e punëve fizike.

Fotografia e Federata e Gjimnastikes e Kosoves

Fotografia e Federata e Gjimnastikes e Kosoves

Fotografia e Federata e Gjimnastikes e Kosoves

Fotografia e Federata e Gjimnastikes e Kosoves

Fotografia e Federata e Gjimnastikes e Kosoves

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja në Parlamentin Evropian, Tanja Fajon, ka thënë se është…