Kualifikohen Juve dhe Unitedi

27 nëntor 2018 | 23:21

Juventusi mposhti me rezultatin 1-0 Valencian, falë një goli të shënuar nga Mario Mandzukiq në minutën e 55-të, dhe siguroi kalimin për në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

Në të njëjtin grup, edhe Manchester United mori një fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga Fellaini në minutën e parë shtesë, ndërsa me këtë 3-pikësh, edhe “Djajtë e kuq” sigurojnë kalimin në fazën e 1/8-ave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Philipp Kosnett është betuar si ambasador i ri i Shteteve…