Kukaj: Feronikeli dhe Prishtina, favorite për titull 

15 janar 2019 | 13:15

Mbrojtësi që deri tash ishte pjesë e Superligës, Liridon Kukaj e ka komentuar garën për titull të kampiones.

Ish-mbrojtësi i Ballkanit, Liridon Kukaj i ka vlerësuar dy skuadrat e para si favorite kryesore për trofeun e më të mirit në futbollin e Kosovës.

“Është një kampionat interesant dhe besoj ashtu do të jetë deri në fund, kurse favorit kryesorë janë Feronikeli dhe Prishtina”, ka thënë Kukaj për “Epokën e re”.

Mbrojtësi në fjalë ka bërë karrierë në këto skuadra: KEK, Prishtinë, Trepçë ’89, Gramozi, Vllaznia dhe Milano Kumanovë.

 

/Epoka e re/

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarë të Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) bashkë…