Ky është çmimi i Hazardit

15 janar 14:43

Eden Hazard gjithnjë e me shumë po lidhet me një transferim në Real Madrid.

“Daily Telegraph” zbulon se Chelsea tashmë e ka vendosur se ylli belg mund të largohet vetëm për një shifër prej 150 milionë euro.

“Unë nuk jam president, nuk kujdesem për çështjet në tregun e transferimit. Unë jam trajner dhe i flas atij për atë që bën në fushë, por ne duhet ta zgjidhim problemin”, kishte thënë kohë më parë trajneri Maurizio Sarrit.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Shqipërisë, Sokol Cikalleshi ka ndërprerë bashkëpunimin me skuadrën…