Lëndohet Haxho

06 gusht 2019 | 21:43

Gjatë seancës së sotme stërvitore, portieri i Prishtinës, Eglant Haxho fatkeqësisht ka pësuar lëndim duke lënduar ashtin e gishtit, “distal phalanx dislocation” duke bërë që të intervenohej urgjentisht në Spitalin Amerikan.

“Fatmirësisht gjithçka ka shkuar mirë, operimi ka qenë i suksesshëm dhe Haxhos do t’i duhet rreth pesë javë në rehabilitimin e plotë. Eglantit i dëshirojmë shërim sa më të shpejtë”, thuhet në njoftimin e FC Prishtina.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, është…