Libri i Thaçit promovohet edhe në Paris

15 mars 16:09

Libri i cili i dedikohet presidentit Hashim Thaçi do të promovohet të enjten edhe në Paris nga Akademia Diplomatike Ndërkombëtare.

Në këtë ngjarje i pranishëm do të jetë edhe ish-ministri i Jashtëm i Francës, Bernard Kouchner.

Audiencës do t’i drejtohet edhe presidenti Hashim Thaçi, protagonisti i librit “New State Modern Statemen” të autorëve britanikë Roger Boyes dhe Suzy Jagger.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Intervistë me grafisten e talentuar Shkurta HaxhiuShkurta Haxhiu është një…