Limaj nesër takohet me strukturat e partisë në Gjakovë

09 tetor 19:45

Nisma Socialdemokrate mban nesër (e mërkurë) takim me strukturat e Nismës Socialdemokrate të Dukagjinit.

“Takimi do të mbahet në orën 17:00, në Hotel Pashtrik, Gjakovë.

Prezent do të jenë: Kryetari i Nismës Socialdemokrate, z. Fatmir Limaj,

ministra, deputetë dhe zëvendësministra”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook”, kryetari i degës së Nismës Socialdemokrate në Gjakovë, Fazli Hoxha.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar të martën me…