Limaj: Nisma është pretendente për t’i pasur 15 deputetë

03 shtator 00:12

Kandidati për kryeministër i koalicionit Nisma-AKR, lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, në emisionin e Fidan Jupollit në T7 ka thënë se Nisma është pretendente për t’i pasur 15 deputetë.

Ai ka thënë se Nisma po rritet si subjekt politik.

Limaj ka thënë se Nisma dhe AKR-ja kanë për të qenë befasia e këndshme e këtyre zgjedhjeve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mauro Icardi formalisht ka kompletuar transferimin te Paris Saint-Germaini, me…