Lugu i Baranit angazhon ish-yjet e Besës në shtab teknik

07 shkurt 16:11

Skuadra e Ligës së Dytë, Lugu i Baranit ka angazhuar dy ish-yjet e Besës në krye të shtabit teknik.

Fjala është për ish-mesfushorin Fisnik Gashi, i cili është edhe trajner me licencë të UEFA-s dhe ish-portieri legjendar, Ekrem Veseli. Kjo skuadër ditë më parë arriti marrëveshje edhe më mesfushorin Mensur Duraku.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i cili po qëndron në…