Më e mirë në shtrat Angelina apo Jennifer: Brad Pitt jep këtë përgjigje

13 gusht 11:16

“Angelina apo Jennifer?”, është pyetja që i është bërë kaq shumë herë aktorit 56-vjeçar Brad Pitt, i cili kurrë nuk ka dashur t’i zbulojë sekretet nga dhoma e gjumit.

Por, sipas një burimi të afërt me aktorin që zbuloi një “sekret të ndyrë” për mediat amerikane, Brad ishte akoma më emocionues në shtrat me 51-vjeçaren Jennifer Aniston.

“Ai gjithsesi e pranoi se ishte Jennifer dhe ai ishte më i qetë me të, domethënë që kishte më shumë pasion. Megjithëse përmendi që ishte në të njëjtën gjë me Jolie në fillim, mirëpo gjërat ndryshuan më vonë, dhe Angelina kinse nuk donte të flinte me të më shumë se një ose dy herë në javë. Brad madje zbuloi se Jenniferi është personi më i qetë me të cilin ka fjetur ndonjëherë dhe se gjithnjë është tërhequr nga fakti që ajo është me plot vetëbesim dhe e gatshme për gjëra të reja”, ka thënë një burim i afërt me të. Sipas tij, Bradi ka thënë se Aniston pothuajse asnjëherë nuk refuzoi dhe se ajo ishte gjithmonë në humor për “lojëra të nxehta”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive me fotografi atraktive në rrjete…