“Më e mirë nëna se e bija”, Erion Veliaj e komplimenton nënën e Dua Lipës

23 korrik 2021 | 14:46

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është duke qëndruar në Tiranë.

Së bashku me të janë parë edhe familjarët dhe i dashuri i Dua Lipës.

Pas takimit me kryeministrin shqiptar, Edi Ramën, Dua Lipa dhe ekipi që po e shoqëron janë takuar edhe me Erion Veliaj, kryebashkiakun e Tiranës.

Veliaj i ka bërë disa dhurata për mysafirët e tij.

Ai i ka bërë një dhuratë edhe nënës së Dua Lipës.

Velijaj e ka komplimentuar nënën e këngëtares me famë botërore për pamjen duke i thënë: “më e mirë e ëma, se sa e bija”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për tri javët e para të këtij muaji 132,295 persona…