Meta emëron Eriol Braimllarin drejtor të kabinetit në parti

07 shtator 11:32

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka njoftuar se Eriol Braimllarin e ka emëruar drejtor të kabinetit në parti.

“Kënaqësi të konfirmoja sot z. Eriol Braimllari si Drejtor të Kabinetit tim. Besoj se ai do të japë një kontribut të rëndësishëm në përmbushjen e objektivave të përbashkëta dhe në veçanti në politikat tona për përfshirjen e rinisë dhe mbështetjen e familjeve të reja”, ka shkruar Meta në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministrja e re e Britanisë, Liz Truss foli me homologun…