Milaim Zeka poston fotografi në ‘Facebook’: Nga Haga në bukuritë e Kosovës

19 janar 16:21

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Mialim Zeka, përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi me dy ish komandantët e UÇK-së, Sami Lushtakun dhe Rrustem Mustafën me mbishkrimin: ‘Nga Haga në bukuritë e Kosovës’.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Ramush Haradinaj ka reaguar për shpërthimin e bombolës së…