Milan-Arsenal, derbi në Evropa Ligë

23 shkurt 13:48

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i 1/8 së finales të Evropa Ligës. Ndeshja kryesore në këtë rreth është në mes dy skuadrave të mëdha evropiane, Milanit dhe Arsenalit që llogariten edhe si favorite për të fituar garën e Evropa Ligës.

Të gjitha ndeshjet e parë të 1/8 së finales zhvillohet më 8 mars, ndërsa ato të kthimit më 15 mars. Ndërsa Borussia Dortmund do të luajë ndaj Salzburgut të Valon Berishës, kurse ndeshje interesante do të jetë edhe ajo në mes Marseillet dhe Athletic Bilbaot.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka thënë në Sofje të…