Milani kërkon yllin e Realit

02 gusht 17:13

AC Milan duket se e ka seriozisht për krijimin e një skuadre të fortë për edicionin e ri futbollistik.

Pa transferimit te Higuainit dhe Caldaras nga Juventusi, Milani po planifikon sipas “La Republica” të transferoj yllin e Real Madridit, Mateo Kovaqiq.

Futbollisti kroat nuk ka pasur shumë hapësirë në formacionin e Realit dhe transferimi tek kuqezinjtë e Italisë duket një opsion i mirë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arturo Vidal është afër transferimit në skuadrën kampione të La…