Miqësorja Turqi – Ukrainë u besohet gjyqtarëve të Kosovës

15 nëntor 2018 | 15:52

Katërshja e gjyqtarëve të Kosovës, Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj dhe Besfort Kasumi, do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen miqësore ndërmjet Turqisë dhe Ukrainës.

Kjo miqësore do të zhvillohet më 20 nëntor në stadiumin “Antalya Stadium” të Turqisë. Kështu kanë njoftuar të mërkurën mediumet në Turqi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri britanik i  Brexit, Dominic Raab ka dhënë dorëheqjen duke…