Në Amerikën Latine shënohet goli i muajit (video)

01 nëntor 13:31

Golat e bukur janë përditshmëri në botën e futbollit. Por, disa prej tyre janë spektakolarë.

Një të tillë e kemi parë së fundmi edhe në Amerikën Latine. Në fakt, futbollisti me fanellë të kuqe e kalon mjaft mirë kundërshtarin dhe shënon gol të rrallë me të majtën nga distanca. Ndodhi kjo në një ndeshje të niveleve më të ulëta.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është mbajtur takimi i parë i grupit punues për hartimin…