Nesër përurohet fusha e futbollit në Skenderaj

28 nëntor 13:43

Nesër (e enjte) në Skenderaj do të bëhet përurimi fushës së ndërtuar të futbollit me bari artificial, i cili është investim i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK).

Në përurimin e fushës në Skenderaj do të marrin pjesë drejtuesit e FFK-së, kryetari i Parlamentit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme i…